Gizlilik Prensipleri

ahmeterkek.com olarak tüm üyelerimizin kişisel ve/veya kurumsal tüm bilgilerinin güvenliğini sağlayabildikleri ve gizliliklerini koruyabildikleri bir ortam sağlamayı amaçlamaktayız. Bu amaçla üyelerimiz siteye bilgilerini kaydederek aşağıdaki prensipleri de bütünüyle kabul etmiş olmaktadır. ahmeterkek.com aşağıdaki prensiplere uyulmadığı takdirde üyelerin üyeliklerini dondurma, iptal etme, bilgilerini silme hakkını saklı tutmaktadır.

1. ahmeterkek.com, üyelere ulaşmak ve iletişim kurmak için üyenin kayıt işleminde verdiği e-posta adresini kullanır. Üyelerimize verilen e-mail adresleri sadece kişisel kullanımları içindir. Üyelere verilen kullanıcı adı ve şifre sadece kişisel olarak, ahmeterkek.com hizmetlerinden yararlanılması için olup, üçüncü kişilerle paylaşılmasının sonuçlarından ahmeterkek.com sorumlu tutulamaz.

2. Üye ahmeterkek.com’da kaydettiği kendisine ait bilgilerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilir.

3. Üye, siteye sadece kendisine ait ve gerçek bilgiler girer, üçüncü kişi ve kuruluşların gizliliğine zarar verebilecek bilgiler bulundurmaz.

4. Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi veya kuruluşların aktivite ve davranışlarından ve bunların sonuçlarından dolayı ahmeterkek.com sorumlu tutulamaz. Üye şirketler site aracılığıyla edindikleri bilgilerin bir kopyasını kendi sistemlerinde / dosyalarında saklayabilirler. Bu kuruluşların, üyeliğin sona ermesinden veya bilgilerin siteden silinmesinden önce veya sonra gerçekleştirecekleri aktivite ve davranışlarından da ahmeterkek.com sorumlu değildir.

5. ahmeterkek.com, üyelerin kaydettikleri bilgileri, yukarıda belirtilen gizlilik prensiplerini bozmamak kaydıyla, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma, bu bilgileri özet ve istatistik vb şekilde paylaşma hakkına sahiptir.

ahmeterkek.com’a gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.